Fartuchy sklepowe

Dobrej klasy fartuch do sklepu powinien być wytrzymały, funkcjonalny, a przy tym estetyczny. Ostatnia z cech jest szczególnie ważna w przypadku zawodów związanych bezpośrednio z obsługą klientów. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób poszukujących eleganckich oraz solidnych fartuchów sklepowych, proponujemy artykuły naszej marki.

Fartuchy sklepowe – producent z doświadczeniem

Firma ZAFA Workwear zajmuje się produkcją odzieży roboczej. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz tworzeniu fartuchów dla pracowników różnych branż czy zawodów. Możemy poszczycić się stylowym wzornictwem, doskonałą jakością oraz bardzo starannym, ręcznym wykonaniem fartuchów. Nasi specjaliści do każdego zamówienia podchodzą z pasją i zaangażowaniem. 

Naszym celem jest stworzenie odzieży cechującej się nie tylko wysoką użytecznością, ale także modnym, stylowym wyglądem. Do jej wyrobu wykorzystujemy wysokiej jakości materiały. Fartuchy do sklepu są dostępne w szerokiej gamie wzorniczej, rozmiarowej czy kolorystycznej. Zapewniamy atrakcyjne ceny naszych wyrobów, profesjonalną i sympatyczną obsługę oraz możliwie najszybszą realizację zamówień.

Czytaj więcej

Fartuch do sklepu – projekty krok po kroku

Oferujemy kompleksową obsługę zamówień, począwszy od indywidualnego zaprojektowania fartuchów zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klientów, aż po uszycie i dostarczenie produktów. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie zastosowania najbardziej odpowiednich rozwiązań, a także pełną personalizację zleceń, najczęściej za pomocą haftów. Możemy zaprojektować oraz wykonać dowolny nadruk według życzenia klienta – logo, slogan lub znak firmy, imię pracownika lub inny dowolny wzór.

Nasz asortyment fartuchów sklepowych obejmuje kilka kolekcji. Najbardziej klasyczną wersję fartucha znajdziemy w serii Be.Fun, gdzie mamy do czynienia z bardzo prostą formą, jedną dużą kieszenią na środku oraz wiązaniami materiałowymi. Z kolei okrycia ochronne z linii Be.Yourself zapewniają nam aż 3 kieszenie (jedna mała na klatce piersiowej, dwie większe w okolicach bioder), a także ramiączka z pasków zamocowanych na karabińczyki. Aby odciążyć szyję, gdzie zazwyczaj znajduje się wiązanie fartucha, projektanci poprowadzili paski, tak by krzyżowały się na plecach. Na szczególną uwagę zasługuje też kolekcja Be.Vege, ponieważ oferowany fartuch jest w 100% wykonany z materiałów wegańskich, o korkowych wiązaniach.

Fartuchy dla sprzedawców – wysokogatunkowe materiały

Do produkcji fartuchów do sklepów używamy wysokogatunkowych materiałów, takich jak gruba, wytrzymała bawełna, doskonałej klasy skóra naturalna, len oraz mieszanki tkanin. Materiały te cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia, a także niską kurczliwością. Skórę przygotowujemy, stosując naturalną, unikalną dziś metodę garbowania roślinnego, z wykorzystaniem kory, korzeni oraz liści. Proces ten trwa od 20 do nawet 40 dni. Jest w pełni przyjazny środowisku, a oprócz tego produkt tak wykonany podlega recyklingowi.

Tak czasochłonny, precyzyjny proces zapewnia doskonałą jakość obrobionej skóry, w tym przede wszystkim odpowiednią przepuszczalność powietrza, charakterystyczne skrzypienie oraz – w niektórych przypadkach – pokrycie naturalną, unikalną patyną. Do wykończenia powstałych artykułów, wykorzystujemy solidne i eleganckie akcesoria, takie jak nierdzewna okucia.