Designerskie fartuchy fryzjerskie i dla tatuażystów

Jakie fartuchy dla barberów, tatuatorów i fryzjerów będą najlepsze?

W każdym salonie tatuażu, u fryzjera czy barbera niezbędnym elementem wyposażenia pracownika jest jego fartuch. To w nim ekspert przechowuje używane do pracy narzędzia pierwszej potrzeby. Ponieważ, w pewnym sensie, to narzędzie pracy, powinno być ono jak najbardziej wytrzymałe oraz wykonane z odpowiednich materiałów. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i szyciu fartuchów również dla mistrzów sztuki fryzjerskiej, golibrodów czy tatuatorów.

Wysokiej jakości fartuchy fryzjerskie i barberskie

Wykonywane przez nas fartuchy dla fryzjerów tworzone są z wyselekcjonowanych, wysokiej jakości materiałów. Pozwalają one na codzienne, intensywne użytkowanie, które nie wpływa negatywnie na stan fartucha. Wiedząc, jak ważna jest higiena w pracy każdej osoby obcującej bezpośrednio z klientami, wytwarzamy produkty, które można prać w pralce w wysokich temperaturach. To niezwykle istotne, ponieważ fryzjerzy, barberzy i tatuatorzy mają styczność z chorobami skóry. Dlatego dbanie o bezpieczeństwo własne oraz klientów poprzez eliminację zanieczyszczeń, które mogły znaleźć się na fartuchu.

Czytaj więcej

Wysoka jakość materiałów, z których wytwarzamy naszą odzież roboczą, wpływa także na jej trwałość. Nasze fartuchy fryzjerskie i dla tatuatorów wykonujemy z materiałów, które nie tracą swoich walorów użytkowych nawet pomimo intensywnego używania. Są uszyte z odpowiednio grubej tkaniny, która chroni je przed przypadkowym rozdarciem czy szybkim wycieraniem się. Dzięki temu mogą długo posłużyć i być w doskonałej kondycji. Inwestycja w wysokiej jakości fartuch to dobry wybór dla wszystkich, którym zależy na długotrwałym i eleganckim produkcie.

Personalizowane fartuchy dla tatuatorów, barberów i fryzjerów

Indywidualnie zaprojektowany, starannie wykonany fartuch roboczy to wizytówka profesjonalnego salonu urody. Składa się na nią profesjonalny wygląd pracowników, który zapewnia im między innymi fryzjerska odzież robocza. Na naszych fartuchach możemy naszyć logotyp, wyhaftować nazwę firmy, slogan lub jakikolwiek inny wzór. Fartuchy to element identyfikacji wizualnej, który sprawia, że wizerunek firmy jest bardziej spójny w oczach klientów, co wpływa na postrzeganie firmy jako bardziej ekskluzywnej. Nasze hafty wykonujemy starannie, dzięki czemu są bardzo trwałe oraz odporne na zniszczenia. Każdy fartuch od ZAFA możesz indywidualnie zaprojektować od początku. Jeżeli chcesz się wyróżnić to możesz zrobić to, poprzez haft albo niestandardowy kolor materiału. Nasi klienci mogą wybierać spośród dostępnych odcieni lub zaproponować nam swoje pomysły. Chętnie realizujemy kreatywne projekty i współpracujemy z osobami, które chcą przełożyć swoje idee na nasze ubrania robocze.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W razie, pytań lub wątpliwości, chętnie z Tobą porozmawiamy i odpowiemy na niejasne kwestie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu ze specjalistami z ZAFA Workwear.