Fartuchy do gastronomii i kawiarni

Nowoczesny punkt gastronomiczny jest miejscem, w którym dobra kuchnia spotyka się z profesjonalną obsługą oraz estetycznym otoczeniem. Bez względu na to, czy pragniesz tworzyć miejsce pełne swobodnej atmosfery, elegancką przestrzeń urządzoną klasycznie czy kameralny lokal z przytulnym klimatem, niezbędnym elementem okażą się stylowe fartuchy gastronomiczne. Zapraszamy do poznania naszych fartuchów marki ZAFA Workwear – pomagamy naszym klientom dostosować się do zmieniających się trendów, projektując i dostarczając nietuzinkowe ubrania do gastronomii.

Liczy się pierwsze wrażenie – precyzyjnie wykończone fartuchy do gastronomii

Dawno już minęły czasy, gdy fartuchy robocze pełniły wyłącznie funkcję praktycznego, ochronnego ubioru. Współcześnie coraz większą wagę przywiązuje się do ich estetyki, gatunku surowców wykorzystanych do produkcji oraz designu. Nasze projekty doskonale wpisują się w ten trend, a jednocześnie wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem. Gwarantują zarówno ładny wygląd, jak i doskonałą ochronę. Minimalistyczne kieszenie, dobrze skrojone wzory połączone z tradycyjnymi, naturalnymi materiałami to najważniejsze cechy naszych realizacji.

Czytaj więcej

Projektowane przez nas fartuchy gastronomiczne odznaczają się wysoką precyzją wykończenia, dzięki czemu prezentują się ładnie i elegancko. Strój często dopełniają dyskretne, ale niezwykle stylowe wstawki wykonane na przykład ze skóry. Estetyczny wygląd jest ważny w szczególności w przypadku osób bezpośrednio obsługujących klientów. Nasze fartuchy kelnerskie odznaczają się ciekawą kolorystką zgodną z Państwa wyborami, a także subtelnym wzornictwem.

Nowoczesne kuchenne fartuchy gastronomiczne dla większej wygody

Praca w lokalu gastronomicznym to dziesiątki niezwykle wymagających czynności, których wykonywania nie powinien ograniczać niewygodny strój. Nasze kolekcje odznaczają się komfortem noszenia, a tym samym możliwością pracy w przyjemniejszych warunkach. Krój naszych fartuchów pozwala na osiągnięcie maksymalnej swobody ruchów.

Do produkcji ubrań roboczych do gastronomii wykorzystujemy różnorodne materiały, znane ze swoich właściwości różnego typu (tkaniny wodoodporne, trudnopalne). Naturalny len, wytrzymała, gruba bawełna czy niezwykle stylowa skóra, okazują się doskonałym towarzyszem codziennych obowiązków. Każdy materiał został starannie wyselekcjonowany spośród innych, tak, aby dostarczyć Ci wytrzymały strój, który będzie odporny na konkretne uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Każdy fartuch posiada odpowiednio wyprofilowane, minimalistyczne wiązanie, które dodaje uroku całej stylizacji oraz umożliwia sprawne zakładanie.

Optymalne rozwiązania dla każdej branży – fartuchy do kawiarni i restauracji

Choć lokale gastronomiczne działają na podobnych zasadach, każde miejsce jest inne, dlatego wymaga zastosowania różnych rozwiązań stylistycznych oraz funkcjonalnych. Dbamy o to, by każdy klient mógł wyrazić charakter swojej przestrzeni poprzez wyjątkowy strój, a równocześnie zachować wszelkie obowiązkowe elementy związane z bezpieczeństwem i wygodą. Przygotowujemy między innymi indywidualnie zaprojektowane fartuchy kuchenne gastronomiczne, które łatwo się zakłada, a po zakończeniu pracy można je zwinąć w kompaktowy rulon.

Dobieramy materiały zgodne z normami obowiązującymi w danej branży, starannie zabezpieczamy tkaniny przed uszkodzeniami, rozerwaniem czy rozciąganiem. Używamy bardzo mocnych nici. Dbamy, żeby budowa fartucha nie zakłócała pracy. Szyjemy designerskie fartuchy dla baristów, których strój powinien być nie tylko schludny, ale też praktyczny czyli odporny na zabrudzenia, łatwy w czyszczeniu. Jeżeli chcesz możesz spersonalizować swój projekt – na fartuchach możemy umieścić dowolny haft, taki jak nazwisko lub logo marki.

Zachęcamy do przejrzenia portfolio naszych projektów oraz kontaktu w razie pytań. Z chęcią na nie odpowiemy, doradzimy najlepsze rozwiązania, a później zaprojektujemy i uszyjemy idealne fartuchy gastronomiczne, które wprowadzą nową jakość do Twojego lokalu.