FARTUCHY GASTRONOMICZNE

FARTUCHY GASTRONOMICZNE

FARTUCHY FRYZJERSKIE

FARTUCHY FRYZJERSKIE

FARTUCHY DO SKLEPU

FARTUCHY DO SKLEPU

FARTUCHY OCHRONNE

FARTUCHY OCHRONNE

Spersonalizuj swój fartuch – sprawdź naszą ofertę fartuchów z haftem

Personalizowane fartuchy dla pracowników

Fartuch pracowniczy to niezbędny element ubioru zarówno w branży spożywczej, jak i gastronomicznej. Nasza firma oferuje Państwu znakomite stylowe fartuchy z haftem, które doskonale będą współgrać z charakterem prowadzonej przez Państwa działalności. Wykonujemy zindywidualizowane hafty na wysokiej jakości fartuchach roboczych, które wyróżnią Twoją firmę spośród innych działających na rynku firm.

Czytaj więcej

Fartuchy z haftem wysokiej jakości

ZAFA Workwear jako producent fartuchów projektuje wzory. Każdy zaprojektowany i wykonany przez nas fartuch jest zrobiony zazwyczaj z materiałów o wysokiej gramaturze , które przeznaczone są do wykorzystania przy produkcji odzieży roboczej. W zależności od Państwa preferencji oraz upodobań nasze fartuchy mogą posiadać kieszeń, która przyda się do przechowywania różnych drobiazgów, takich jak na przykład notes i długopis do niezbędnych zapisków lub na przykład na telefon, na który dzwonią klienci chcący złożyć zamówienie. Na naszych fartuchach wykonujemy także bardzo wytrzymałe hafty na przykład z logo, nazwą firmy lub wybranym przez Ciebie sloganem bądź obrazem.

Zindywidualizowana odzież robocza to element identyfikacji wizualnej profesjonalnych przedsiębiorców, którym zależy na tym, aby nawet najdrobniejszy szczegół ich działalności był na jak najwyższym poziomie. Każdy element garderoby pracowniczej opatrzony nazwą firmy sprawia, że będzie ona lepiej zapamiętana przez potencjalnego klienta. Haftowane fartuchy nie tylko dobrze chronią odzież i pracownika przed zabrudzeniem się w czasie pracy, ale również doskonale prezentują się. Uszyte przez nas fartuchy dobrze leżą na pracownikach, którzy mają bezpośredni kontakt z klientami. Jeśli chodzi o fartuchy Warszawa jest miastem, w którym działamy, lecz chętnie realizujemy zamówienia nie tylko klientów pochodzących ze stolicy, ale także z innych miejscowości w całej Polsce.

Fartuchy pracownicze — najważniejsze zalety

Firma ZAFA produkuje wysokiej jakości fartuchy, które na tle swojej konkurencji odznaczają się nieocenionymi zaletami. Oprócz możliwości personalizacji za pomocą haftu, oferujemy także szeroką gamę tkanin oraz kolorów fartuchów, przez co można dostosować je do kolorystyki wnętrza. Ich ogromny atut stanowi bardzo wytrzymały materiał, z którego są wykonane. Dzięki temu nie kurczą się one podczas prania przemysłowego, co jest niezwykle ważne w przypadku odzieży mającej kontakt z żywnością. Fartuchy naszej firmy są przykładem dobrego projektowania, ponieważ zapewniają odpowiedni komfort noszenia. W czasie użytkowania nie rozwiązują się, a pasek przy szyi można dowolnie regulować. Podobnie jak inna odzież robocza, fartuchy naszej firmy wykonane są z materiałów specjalistycznych.

Decydując się na ich zakup można mieć pewność, że będą się doskonale wyglądać przez lata, dzięki czemu możliwe, że posłużą większej liczbie pracowników. Fartuchy wykonujemy w bardzo wyrazistych kolorach, które są bardzo odporne na spieranie, nie blakną, jeśli są prane w zalecany przez producenta sposób. Nasza firma chętnie podejmie się realizacji Twojego projektu na podstawie konkretnych wytycznych – sam wybierasz każdy nawet najmniejszy szczegół. Jesteśmy ciekawi Twoich pomysłów na personalizację naszych fartuchów i otwarci na wszelkie propozycje.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszych usług zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z ZAFA Workwear. Postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.