Fartuchy i zapaski na zamówienie

Fartuch szyty na miarę

Fartuchy kojarzą nam się zwykle z czymś, co ma być praktyczne, a nie musi być ładne. Większość z nich pokryta jest kwiecistymi wzorami lub kuchennymi motywami. Z kolei te, które nosi na przykład obsługa restauracji, kawiarni, czy wszelkich innych branż, są często w monotonnych kolorach. My proponujemy wykonanie fartucha wedle Twoich upodobań – tak, aby był jednocześnie praktyczny, porządnie zrobiony i stylowy.

Fartuch na zamówienie – dopasowany do Twoich potrzeb

Jeżeli poszukujesz konkretnego wzoru fartucha, który ma służyć Twoim pracownikom, nasze fartuchy na zamówienie to idealne rozwiązanie. To świetny sposób na wyróżnienie się oraz postawienie przysłowiowej „wisienki na torcie”, na którą na pewno zwrócą uwagę klienci, ale też sami pracownicy. Z pozoru może się wydawać, że nie jest to istotna część garderoby, jednak dobrze zaprojektowany i wykonany fartuch na pewno pozytywnie wpłynie na jakość pracy.

Oferujemy dowolność w wyborze kolorów, zdobień, umiejscowieniu i wielkości kieszeni, wiązania oraz ulokowania pasków. Każda profesja wymaga innego wzoru, materiału czy koloru tego roboczego ubioru, dlatego z chęcią pomożemy w dopasowaniu idealnych fartuchów na zamówienie, adekwatnych do branży. Zajmujemy się także personalizacją projektów poprzez wyhaftowanie imienia, nazwiska lub logo firmy na fartuchach.

Czytaj więcej

Piękno i wytrzymałość

Nasze produkty to komfort noszenia oraz solidne wykonanie. Używamy najlepszych materiałów, między innymi: wysokiej jakości grubej bawełny, skór garbowanych unikatowym garbowaniem roślinnym, a także stali nierdzewnej do wykonania okuć. Wszystkie nasze produkty są tworzone ręcznie z niezwykłą starannością. Naszym fartuchom daleko do niskiej jakości produktów robionych na masową skalę w fabrykach. Masz więc pewność, że będą długo służyły i zachowają dobry wygląd.

Chętnie pomożemy w zaprojektowaniu odpowiedniego fartucha na zamówienie, doborze kroju, materiału oraz fasonów odpowiednich do indywidualnych potrzeb. W ofercie posiadamy materiały odporne na przetarcia, uszkodzenia (dzięki zawartości włókien poliestrowych), pranie w wysokich temperaturach, odbarwienia czy gniecenie. Fartuchy wykonujemy z tkaniny szybkoschnącej, która jednocześnie nie zaburza przepływu powietrza. Zadbamy o każdy detal, aby biorąc do rąk gotowy produkt, w pełni poczuć jego jakość w każdym calu. Z pozoru błaha rzecz, a jednak może wpłynąć na wygodę pracy i estetykę. Zapraszamy do kontaktu z nami, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. Twoja firma z pewnością zasługuje na jakość, którą oferujemy.