Zapaski dla kelnerów

Dobra, elegancka restauracja to nie tylko wspaniałe menu, ale również niepowtarzalny klimat, wystrój i obsługa na najwyższym poziomie. Dyskretni, ale pomocni kelnerzy odziani w firmowe ubrania oraz spersonalizowane zapaski gastronomiczne stanowią doskonałą wizytówkę lokalu, a jednocześnie zachęcają do skorzystania z jego oferty. Dlatego będąc właścicielem restauracji, warto zwrócić uwagę na takie szczegóły jak elegancki firmowy ubiór, gdyż choć z pozoru to tylko szczegół, to ma on jednak bardzo duże znaczenie w kwestii postrzegania lokalu przez klientów.

Wytrzymałe i funkcjonalne zapaski gastronomiczne

Nasza firma specjalizuje się w szyciu eleganckich, a przy tym bardzo wytrzymałych zapasek przeznaczonych do użytku w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych. Praca kelnera nie należy do najłatwiejszych i osoby ją wykonujące często narażone są na nieprzewidziane drobne wypadki, których skutkiem mogą być plamy czy przetarcia. Dlatego wytrzymałe zapaski gastronomiczne są nieodzownym elementem ubioru obsługi kelnerskiej. Projektując i szyjąc nasze produkty, zwracamy uwagę na to, aby były one odporne na wielokrotne pranie oraz intensywne używanie. Dlatego podczas szycia używamy materiałów wytrzymałych i najwyższej jakości.

Czytaj więcej

Dzięki temu zapaski są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy plamy, a swoje właściwości zachowują nawet po praniu w wysokiej temperaturze. Oprócz tego charakteryzują się wysoką trwałością barw. Z uwagi na fakt, że tego typu odzież wymaga częstego prania i konserwacji, są to cechy, dzięki którym produkowane przez nas zapaski kelnerskie są niezawodne, dlatego można ich używać przez bardzo długi czas. W celu jak najlepszego dopasowania naszych produktów do indywidualnych potrzeb oferujemy je w różnych rozmiarach, możemy również zrealizować zamówienie zgodnie z indywidualnymi wymiarami określonymi przez klienta.

Zapaski kelnerskie w wielu kolorach i fasonach

Oprócz tego, że produkowane w naszej firmie zapaski kelnerskie są bardzo praktyczne, a przy tym wytrzymałe, ich cechą jest również estetyka, staranność wykonania oraz bogata kolorystyka. W ofercie materiałów znajduje się zarówno klasyczna czerń, jak i bardziej charakterystyczne, żywe barwy. Dzięki temu, klient może zlecić nam uszycie zapasek w kolorze idealnie dopasowanym do wystroju czy klimatu restauracji, podnosząc przy tym jej unikatowość. Dodatkową, bardzo korzystną opcję stanowi możliwość maksymalnej personalizacji zapasek kelnerskich poprzez umieszczenie na nich haftu przedstawiającego np. logo i nazwę firmy lub hasło definiujące misję lokalu.

Tego typu zabiegi spowodują, że z pozoru zwyczajna odzież firmowa, stanie się stylowym, a przy tym gustownym znakiem rozpoznawczym restauracji i kolejną cegiełką dołożoną do budowy jej pozytywnego wizerunku. Zakup estetycznych oraz praktycznych zapasek kelnerskich może okazać się dla właścicieli restauracji nie tylko zwykłą koniecznością, ale jednocześnie dobrym ruchem marketingowym wzbudzającym sympatię u klientów, a jak wiadomo w branży gastronomicznej zadowolony klient to podstawa sukcesu.