Eleganckie fartuchy ochronne

Fartuchy ochronne są ważnym elementem wyposażenia zakładów fryzjerskich oraz lokali gastronomicznych. Praktyczna odzież robocza bywa wykorzystywana w pracy zawodowej, jak również jest używana prywatnie, na przykład podczas porządków w ogrodzie. Nasza firma ZAFA Workwear zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją dodatków, które mają za zadanie chronić przed zabrudzeniami. Oferta naszego sklepu internetowego stale się rozwija. Posiadamy wysokiej jakości profesjonalne fartuchy robocze zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Wszystkie produkty powstały z wysokogatunkowych materiałów, dzięki którym klienci mogą odczuwać pełen komfort podczas użytkowania.

Czym wyróżniają się fartuchy ochronne ZAFA Workwear?

Główną zaletą naszych fartuchów ochronnych jest uniwersalność, czyli możliwość wykorzystania ich jako ochrony przed tłuszczem, farbą koloryzującą lub innymi środkami chemicznymi używanymi np. w firmach odpowiedzialnych za sprzątanie pomieszczeń. W zależności od potrzeb, mogą one spełnić oczekiwania pracowników zatrudnionych w wielu branżach. Fartuch roboczy doskonale sprawdzi się w restauracji lub w kameralnej knajpce serwującej kawę i śniadania. Niewątpliwie przyda się kucharzom, barmanom oraz kelnerom.

Czytaj więcej

Oferta sklepu ZAFA Workwear to szeroki wybór modeli – wiązanych na szyi lub na wysokości pasa, które odpowiadają gustom kobiet i mężczyzn. Fartuchy gastronomiczne są wizytówką personelu każdej kawiarni. Zapaski kelnerskie naszej marki charakteryzują się dużą wytrzymałością, jak również oryginalnym wzornictwem. Wyjątkowe egzemplarze zostały wykonane z materiałów, takich jak: bawełna, len czy skóra naturalna. Wszyscy Klienci mogą polegać na kompleksowej obsłudze, która opiera się na fachowym doradztwie, przygotowaniu indywidualnych wzorów oraz personalizacji zamówień. Przykładem jest fartuch ochronny damski Be.Serious wyróżniający się prostym, ciekawym designem i praktycznością.

Poznaj pełną ofertę naszych fartuchów roboczych

Pracownicy salonów urody powinni w sposób szczególny dbać o higieniczne warunki podczas przeprowadzanych zabiegów kosmetycznych, a także muszą chronić prywatną odzież przed działaniem preparatów chemicznych. Fartuchy robocze skutecznie zabezpieczają ubrania przed wszelkimi zabrudzeniami. Odzież ochronna bywa też elementem wpływającym na tworzenie pozytywnego wizerunku marki – dlatego warto umieścić logo firmy na fartuchu roboczym. Takie rozwiązanie zwiększa prestiż danego miejsca i przekonuje w sprawie standardu świadczonych usług. Dlatego są tak polecane szczególnie w klinikach urody czy w gabinetach kosmetycznych. Modele przez nas oferowane z łatwością dopasowują się do figury każdej kobiety. Z przodu fartucha ochronnego damskiego Be.Different znajdują się dwie duże kieszenie pozwalające na umieszczenie potrzebnych akcesoriów. Do tego paski wykonane ze skóry roślinnie garbowanej, które umożliwiają regulację oraz pełną swobodę ruchów. Fartuchy kosmetyczne są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu kiedy zostaną uszyte ze specjalnej śliskiej i wodoodpornej tkaniny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, gdzie znajduje się znaczna część projektów marki ZAFA Workwear.