Odzież HoReCa – najlepsza odzież hotelowa i do restauracji

Odzież horeca dla pracowników sektora hotelowego i gastronomicznego

Wysokiej jakości odzież robocza to podstawowe wyposażenie pracowników hoteli czy restauracji. Pomaga ona w zidentyfikowaniu osób pracujących w danym miejscu, a jednocześnie zapewnia im dodatkową ochronę przed zabrudzeniem ubrań. W naszej firmie już niebawem znajdziesz szeroki wybór odzieży horeca do pracy w hotelach i lokalach gastronomicznych.

Wygodna i efektowna odzież do restauracji

W branży gastronomicznej bardzo ważne jest, aby zadbać o właściwy ubiór pracowników. Odpowiednio zaprojektowana odzież ułatwia pracę, a oprócz tego sprawia, że pracownik wygląda schludnie i w pożądany przez pracodawcę sposób. Codzienna praca w kuchni sprawia, że ubrania przesiąkają zapachami przygotowywanych potraw, dlatego tak istotnym aspektem jest fakt, by kucharze byli wyposażeni w odzież roboczą, którą zapewni im pracodawca zgodnie z wymogami sanitarnymi i z systemem procedur HCCP.

Równie ważne są ubrania, które nosi personel mający bezpośredni kontakt z klientem. Jednakowo ubrani kelnerzy i kelnerki sprawiają, że lokal postrzegany jest jako miejsce, w którym dba się o każdy szczegół. Jednakowe uniformy robocze są również dużym ułatwieniem dla klientów, którzy mogą z łatwością rozpoznać obsługę. Na odzieży do restauracji można wyszyć logo firmy oraz dostosować ją do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie w kwestii wszelkich pomysłów stylistycznych.

Odzież hotelowa jako element wizerunkowy firmy

Kadra pracownicza w hotelach jest bardzo zróżnicowana pod względem pełnionych obowiązków. Wśród nich dużą część stanowią pokojówki oraz pracownicy hotelowych restauracji. Oprócz nich ważną rolę odgrywają także osoby pracujące w recepcji. Ważne, aby będąc w pracy, mieli oni do dyspozycji ubrania, które odróżnią ich od gości hotelowych, zapewnią komfort noszenia, a także nie będą uciążliwe w praniu i prasowaniu. Odzież hotelowa powinna dobrze wyglądać, ponieważ elegancki wygląd pracowników wpływa na to, jak postrzegamy całą firmę. Ubranie powinno pasować do wykonywanego stanowiska, by goście wiedzieli do kogo mogą się zwrócić. W większych hotelach odzież robocza pomaga w zidentyfikowaniu konkretnych pracowników. Istotnym jest, aby pracownicy dobrze czuli się w swojej odzieży hotelowej bez względu na noszony rozmiar, dlatego tak ważne jest dostosowanie rozmiaru do konkretnej sylwetki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży horeca. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.